Social Media

Przeciętny użytkownik internetu każdego dnia spędza w social mediach minimum godzinę, dlatego warto zadbać o obecność marki w najważniejszych platformach społecznościowych. Nie skłamiemy stwierdzeniem, że obecność jest tu niemal obowiązkowa!

Kluczową platformą jest Facebook, który obecnie ma ponad 20 000 000 użytkowników w Polsce. Wizualny content warto wspierać na Instagramie, gdzie możemy wejść w szybką reakcję z użytkownikami.

Jakie realne korzyści osiągamy z obecności w social mediach?

  • budujemy wizerunek i świadomość naszej marki wśród klientów
  • zwiększamy grupę potencjalnych klientów
  • utrzymujemy interakcję z użytkownikami w czasie rzeczywistym
  • budujemy zaangażowanie społeczności w życie naszej marki
  • zwiększamy ruch na naszej stronie internetowej lub w sklepie
  • dzięki precyzyjnym możliwościom targetowania reklam docieramy do właściwych odbiorców

Każda marka wymaga indywidualnego podejścia w prowadzeniu profili. Kluczem do sukcesu jest budowanie społeczności i jej angażowanie, dzięki wartościowym postom, dopasowaną grafiką i interakcjom z użytkownikami.

W ramach współpracy proponujemy kompleksowe prowadzenie profili na Facebooku i Instagramie: założenie i optymalizacja, opracowanie strategii, tworzenie contentu, projektowanie grafik, publikacja postów różnego typu, promocja. Praca w social mediach wymaga ciągłego zaangażowania i analizowania, dlatego przed podjęciem współpracy ustalamy wspólnie potrzeby, budżet i plan działania.

Jeśli interesuje Cię oferta, wyślij do nas email z zapytaniem o propozycję dla swojej marki.