Web Design

Daj się poznać z najlepszej strony!

Internet jest dziś głównym medium kształtującym wizerunek marki. Strona www jest miejscem, do którego staramy się przyciągnąć naszych klientów i sprawić, aby zostali z nami na dłużej. Przyjazny wizerunek i intuicyjny design jest kluczem do zwiększenia grona swoich odbiorców.

Strony internetowe, które projektujemy są w pełni dopasowane do wizerunku marki i jej odbiorców, a także intuicyjne w nawigacji i ergonomiczne. Staramy się, aby kod strony był czysty dla przeglądarek, a panel CMS pozwalał na elastyczne zarządzanie zawartością. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i przygotowujemy starannie wszystkie etapy, począwszy od struktury i funkcjonalności, poprzez projekt graficzny, na kodowaniu i testach kończąc.

 

Ile może kosztować strona internetowa? Wszystko zależy od potrzeb i założeń projektu, ilości podstron, prac graficznych i programistycznych, dostarczonych materiałów i oczywiście ustaleń w briefie.

Orientacyjne koszty wdrożenia strony internetowej:

 • strona www statyczna, indywidualny projekt graficzny:
  2 000 – 5 000 zł
 • strona www z panelem CMS (Word Press), szablon graficzny:
  4 000 – 6 000 zł
 • strona www z panelem CMS (Word Press), indywidualny projekt graficzny:
  7 000 – 15 000 zł
 • strona www z panelem CMS (dedykowany system), indywidualny projekt graficzny:
  15 000 – 50 000 zł

 

Aby uzyskać szczegółową ofertę i wycenę, prosimy o wiadomość email z prośbą o brief projektowy, na podstawie którego będziemy mogli określić czas i koszty wdrożenia projektu po wewnętrznej konsultacji w zespole.