O nas

Agencja kreatywna z wysokimi kompetencjami.

FORTIS MEDIA

Agencja kreatywna z 15-letnim doświadczeniem

Firma fortis media to agencja kreatywna, która specjalizuje się w dziedzinie kreacji wizerunku, projektowaniu identyfikacji wizualnej oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań na potrzeby marketingu internetowego, w szczególności projektowaniu stron internetowych oraz zarządzaniu mediami społecznościowymi.

0 +
zadowolonych klientów

Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie, dopasowane do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Zawsze dążymy do jak najlepszego rezultatu, wykorzystując skuteczne rozwiązania i ogromne możliwości, jakie daje nam reklama.

0 +
zrealizowanych projektów

Uzbrojeni w kreatywne pomysły z pasją realizujemy każde powierzone nam zadanie. Twórcze podejście do reklamy, profesjonalizm i indywidualna obsługa Klientów są cechami, które wyróżniają naszą pracę.

dyrektor kreatywny

Katarzyna Żmuda

Creative Director

agencja kreatywna
agencja kreatywna

Nad czym pracujemy?

Usługi marketingowe
91%
Projektowanie logo
60%
Materiały reklamowe
82%
Strony internetowe
71%
Social media
65%
WSPÓŁPRACA

Co składa się na sukces współpracy z agencją kreatywną?

Dobrze zrealizowane projekty są zawsze dla nas dużym wyzwaniem. Tu liczy się nie tylko nasze doświadczenie, ale i odpowiednia współpraca z Klientem. Bardzo ważna jest dla nas komunikacja, która jest fundamentem dla naszych działań. Każdy z projektów kreatywnych poprzedzony jest odpowiednim planowaniem.

0%

Planowanie strategii

Dobry plan to połowa sukcesu. Im lepiej opracujemy wspólną strategię działania, tym większe profity osiągniemy w pracy kreatywnej.

0%

Praca kreatywna

Proces twórczy to najprzyjemniejsza część naszej pracy. Lubimy ten moment, gdy po skończonej realizacji, słyszymy od naszych klientów "wow"!

agencja kreatywna
agencja kreatywna
0 lat
na rynku
DLACZEGO MY?

Kreatywna praca jest naszą pasją

Agencja kreatywna fortis media oferuje kompleksowe usługi marketingowe: projektowanie identyfikacji wizualnej, projektowanie graficzne, tworzenie stron internetowych, copywriting, administracja social media.

Jakość i zaufanie

Do jakości przykładamy szczególną atencję. Dlatego w początkowych etapach współpracy z Klientami poświęcamy więcej czasu na wypracowanie standardów, którymi będziemy posługiwać się w przyszłości w komunikacji marki.

Bogate doświadczenie

Od 2007 roku specjalizujemy się w brandingu i projektowaniu stron internetowych. Rynek i potrzeby klientów dynamicznie się zmieniają, a my nieustannie podążamy za trendami i technologiami, które wykorzystujemy w działaniach marketingowych.

Elastyczna współpraca

We współpracy jesteśmy elastyczni i kreatywni, a ofertę potrafimy dostosować do każdego budżetu. Nie ma dla nas znaczenia branża, w jakiej będziemy się poruszać, każdy projekt jest dla nas wyzwaniem!

NASZE PRACE

Agencja kreatywna pełna pomysłów

Senior Biuro Podróży

branding i strona internetowa

Bord Bia Irish Food Board

materiały reklamowe

Manuel Caffé

strona internetowa

Grill & Ogród

materiały reklamowe

REFERENCJE

Dlaczego klienci nas polecają?

Przez wiele lat mieliśmy okazję pracować dla wielu znanych i cenionych firm oraz instytucji. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno duże spółki, urzędy miejskie, jak również małe i średnie przedsiębiorstwa, zarówno z Polski jak i zza granicy. Rozpoczynając z nami współpracę możesz mieć pewność, że zaoferujemy Ci najwyższą jakość wiedzy, którą zdobywamy od lat.

Bord Bia Irish Food Board

Katarzyna jest osobą zorientowaną na szczegóły z dużym i głębokim doświadczeniem. Potrafi jednocześnie zarządzać wieloma projektami i dba o to, aby wszystkie zostały zrealizowane na czas. Łatwość komunikacji z Katarzyną sprawia że współpraca z Nią to prawdziwa przyjemność. Gorąco polecam współpracę z Fortis Media.

It is a pleasure working with Katarzyna, she has exceptional perception to the finest of details in everything she does. She is very well organized and responds in a timely manner. She provides a clear and concise information and is very responsive and easy to communicate with. She is able to manage the vast amount of projects at the same time and makes sure that all of them are met in a timely fashion. I highly recommend working with Fortis Media.

Katarzyna Pastryk

Market Specialist Central & Eastern Europe Bord Bia - Irish Food Board

Bank Spółdzielczy w Pruszkowie

Z największą przyjemnością mam zaszczyt dostarczyć referencje dla firmy Fortis Media, która w przeszłości zajmowała się przygotowaniem „Księgi Znaku” oraz materiałów reklamowo-informacyjnych dla naszego Banku. Firma Fortis Media została wyznaczona do przygotowania materiałów reklamowych związanych z obchodami 50-lecia Naszego Banku, m.in.:

 

• ulotki, plakaty, rollup,
• koperty, papier listowy,
• reklamowe torby papierowe

Dodatkowo firma Fortis Media opracowywała dla Naszego Banku „Księgę Znaku”, która również została przygotowana z największą starannością.

Zespół ludzi tworzący firmę Fortis Media to kreatywni i innowacyjni ludzie, którzy poprzez swoje profesjonalne podejście do pracy, byli w stanie przygotować materiały reklamowe na najwyższym poziomie, nie przeciążając tym samym naszego budżetu. Terminowość i zaangażowanie w projekty to moim zdaniem najsilniejsze atuty tej firmy, którą mogę szczerze polecić.

Bogdan Wardzyński

Prezes Banku Spółdzielczego w Pruszkowie

agencja kreatywna
agencja kreatywna
agencja kreatywna
agencja kreatywna
agencja kreatywna
agencja kreatywna

Masz do nas jakieś pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub brak koncepcji na promocję swojej firmy, skontaktuj się z nami. Postaramy się dopasować jak najlepsze rozwiązania i formy projektów dla Twojego biznesu.

BLOG

Zostaniesz z nami jeszcze chwilę?

Na naszym blogu publikujemy ciekawe artykuły z dziedziny marketingu i reklamy.