O nas

Agencja kreatywna z wysokimi kompetencjami.

FORTIS MEDIA

Agencja kreatywna z 15-letnim doświadczeniem

Firma fortis media to agencja kreatywna, która specjalizuje się w dziedzinie kreacji wizerunku, projektowaniu identyfikacji wizualnej oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań na potrzeby marketingu internetowego, w szczególności projektowaniu stron internetowych oraz zarządzaniu mediami społecznościowymi.

0 +
zadowolonych klientów

Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie, dopasowane do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Zawsze dążymy do jak najlepszego rezultatu, wykorzystując skuteczne rozwiązania i ogromne możliwości, jakie daje nam reklama.

0 +
zrealizowanych projektów

Uzbrojeni w kreatywne pomysły z pasją realizujemy każde powierzone nam zadanie. Twórcze podejście do reklamy, profesjonalizm i indywidualna obsługa Klientów są cechami, które wyróżniają naszą pracę.

dyrektor kreatywny

Katarzyna Żmuda

Creative Director

agencja kreatywna
agencja kreatywna

Nad czym pracujemy?

Usługi marketingowe
91%
Projektowanie logo
69%
Materiały reklamowe
82%
Strony internetowe
71%
Social media
65%
WSPÓŁPRACA

Co składa się na sukces współpracy z agencją kreatywną?

Dobrze zrealizowane projekty są zawsze dla nas dużym wyzwaniem. Tu liczy się nie tylko nasze doświadczenie, ale i odpowiednia współpraca z Klientem. Bardzo ważna jest dla nas komunikacja, która jest fundamentem dla naszych działań. Każdy z projektów kreatywnych poprzedzony jest odpowiednim planowaniem.

0%

Planowanie strategii

Dobry plan to połowa sukcesu. Im lepiej opracujemy wspólną strategię działania, tym większe profity osiągniemy w pracy kreatywnej.

0%

Praca kreatywna

Proces twórczy to najprzyjemniejsza część naszej pracy. Lubimy ten moment, gdy po skończonej realizacji, słyszymy od naszych klientów "wow"!

agencja kreatywna
agencja kreatywna
0 lat
na rynku
DLACZEGO MY?

Kreatywna praca jest naszą pasją

Agencja kreatywna fortis media oferuje kompleksowe usługi marketingowe: projektowanie identyfikacji wizualnej, projektowanie graficzne, tworzenie stron internetowych, copywriting, administracja social media.

Jakość i zaufanie

Do jakości przykładamy szczególną atencję. Dlatego w początkowych etapach współpracy z Klientami poświęcamy więcej czasu na wypracowanie standardów, którymi będziemy posługiwać się w przyszłości w komunikacji marki.

Bogate doświadczenie

Od 2007 roku specjalizujemy się w brandingu i projektowaniu stron internetowych. Rynek i potrzeby klientów dynamicznie się zmieniają, a my nieustannie podążamy za trendami i technologiami, które wykorzystujemy w działaniach marketingowych.

Elastyczna współpraca

We współpracy jesteśmy elastyczni i kreatywni, a ofertę potrafimy dostosować do każdego budżetu. Nie ma dla nas znaczenia branża, w jakiej będziemy się poruszać, każdy projekt jest dla nas wyzwaniem!

Senior Biuro Podróży

branding i strona internetowa

Bord Bia Irish Food Board

materiały reklamowe

Manuel Caffé

strona internetowa

Grill & Ogród

materiały reklamowe

FORTIS MEDIA

Niezwykłe pomysły, niepowtarzalne projekty, kreatywność w każdym pikselu!

Fortis Media to agencja kreatywna, która z pasją podchodzi do Twojego projektu i angażuje się w Twoje cele biznesowe. Nasza wiedza, umiejętności i doświadczenie pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji i osiągnąć sukces. Nie trać czasu na przeciętne rozwiązania. Skontaktuj się z nami już dziś i zobacz, jak możemy odmienić Twoje projekty na lepsze!

Potrzebujesz logo, które będzie mówiło o Twojej marce więcej niż tysiąc słów?

Zaufaj naszym doświadczonym projektantom graficznym, którzy stworzą unikalne logo dla Twojej firmy, które przyciągnie wzrok i zostanie w pamięci Twoich klientów.

Czy Twoja strona internetowa potrzebuje odświeżenia?

Nasz zespół tworzy responsywne strony internetowe, które zachwycą zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie. Pozwól nam wzmocnić Twoją obecność online i przyciągnąć nowych klientów.

Chcesz zaskoczyć swoich klientów niebanalnymi kampaniami reklamowymi?

Nasza agencja kreatywna ma w swoim arsenale kreatywne pomysły, które wyróżnią Cię na rynku. Tworzymy unikalne, angażujące i skuteczne kampanie, które przyciągną uwagę Twojej grupy docelowej i przekonają do działania.

A może potrzebujesz profesjonalnych materiałów marketingowych?

Oferujemy szeroki zakres usług, od projektowania broszur, ulotek i plakatów po tworzenie treści reklamowych, które przemówią do Twoich klientów.

REFERENCJE

Dlaczego klienci nas polecają?

Przez wiele lat mieliśmy okazję pracować dla wielu znanych i cenionych firm oraz instytucji. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno duże spółki, urzędy miejskie, jak również małe i średnie przedsiębiorstwa, zarówno z Polski jak i zza granicy. Rozpoczynając z nami współpracę możesz mieć pewność, że zaoferujemy Ci najwyższą jakość wiedzy, którą zdobywamy od lat.

Bord Bia Irish Food Board

Katarzyna jest osobą zorientowaną na szczegóły z dużym i głębokim doświadczeniem. Potrafi jednocześnie zarządzać wieloma projektami i dba o to, aby wszystkie zostały zrealizowane na czas. Łatwość komunikacji z Katarzyną sprawia że współpraca z Nią to prawdziwa przyjemność. Gorąco polecam współpracę z Fortis Media.

It is a pleasure working with Katarzyna, she has exceptional perception to the finest of details in everything she does. She is very well organized and responds in a timely manner. She provides a clear and concise information and is very responsive and easy to communicate with. She is able to manage the vast amount of projects at the same time and makes sure that all of them are met in a timely fashion. I highly recommend working with Fortis Media.

Katarzyna Pastryk

Market Specialist Central & Eastern Europe Bord Bia - Irish Food Board

Zarząd Oczyszczania Miasta Warszawa

Zarząd Oczyszczania Miasta z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 11/19 zaświadcza, że Pani Katarzyna Żmuda Creative Director FORTIS MEDIA w 2023 r. zrealizowała w ramach zlecenia pakiet usług graficznych dotyczących identyfikacji wizualnej Zarządu Oczyszczania Miasta.

Pakiet obejmował:

  • zaprojektowanie grafiki – logotypu jubileuszowego 30-lecie Zarządu Oczyszczania Miasta wraz z przedstawieniem 10 projektów grafik do wyboru;
  • projekt papieru firmowego z użyciem zaprojektowanej grafiki;
  • 7 projektów grafik w ramach typograficznej identyfikacji wizualnej Zarządu Oczyszczania Miasta;
  • całoroczne wsparcie techniczne do projektów.

 

Zarząd Oczyszczania Miasta wysoko ocenia współpracę z Panią Katarzyną Żmudą, zarówno pod kątem efektów zleconych zadań, jak i terminowości. Pani Katarzyna Żmuda wykazała się proaktywną postawą i zaangażowaniem, także w rozwiązywaniu problemów. Na szczególne uwzględnienie zasługuje wysoki poziom komunikacji i dynamiczne reagowanie na zgłaszane potrzeby. Projekty Pani Katarzyny Żmudy odznaczają się kreatywnością i wysoką jakością wykonania.

Tadeusz Jaszczołt

Dyrektor Zarządu Oczyszczania Miasta Warszawa

agencja kreatywna
agencja kreatywna
agencja kreatywna
agencja kreatywna
agencja kreatywna
agencja kreatywna

Masz do nas jakieś pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub brak koncepcji na promocję swojej firmy, skontaktuj się z nami. Postaramy się dopasować jak najlepsze rozwiązania i formy projektów dla Twojego biznesu.

BLOG

Zostaniesz z nami jeszcze chwilę?

Na naszym blogu publikujemy ciekawe artykuły z dziedziny marketingu i reklamy.