Referencje

Agencja kreatywna rekomendowana przez firmy.

REFERENCJE

Dlaczego klienci nas polecają?

Przez wiele lat mieliśmy okazję pracować dla wielu znanych i cenionych firm oraz instytucji. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno duże spółki, urzędy miejskie, jak również małe i średnie przedsiębiorstwa, zarówno z Polski jak i zza granicy. Rozpoczynając z nami współpracę możesz mieć pewność, że zaoferujemy Ci najwyższą jakość wiedzy, którą zdobywamy od lat.

Zarząd Oczyszczania Miasta Warszawa

Zarząd Oczyszczania Miasta z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 11/19 zaświadcza, że Pani Katarzyna Żmuda Creative Director FORTIS MEDIA w 2023 r. zrealizowała w ramach zlecenia pakiet usług graficznych dotyczących identyfikacji wizualnej Zarządu Oczyszczania Miasta.

Pakiet obejmował:

  • zaprojektowanie grafiki – logotypu jubileuszowego 30-lecie Zarządu Oczyszczania Miasta wraz z przedstawieniem 10 projektów grafik do wyboru;
  • projekt papieru firmowego z użyciem zaprojektowanej grafiki;
  • 7 projektów grafik w ramach typograficznej identyfikacji wizualnej Zarządu Oczyszczania Miasta;
  • całoroczne wsparcie techniczne do projektów.

 

Zarząd Oczyszczania Miasta wysoko ocenia współpracę z Panią Katarzyną Żmudą, zarówno pod kątem efektów zleconych zadań, jak i terminowości. Pani Katarzyna Żmuda wykazała się proaktywną postawą i zaangażowaniem, także w rozwiązywaniu problemów. Na szczególne uwzględnienie zasługuje wysoki poziom komunikacji i dynamiczne reagowanie na zgłaszane potrzeby. Projekty Pani Katarzyny Żmudy odznaczają się kreatywnością i wysoką jakością wykonania.

Tadeusz Jaszczołt

Dyrektor Zarządu Oczyszczania Miasta Warszawa

Bord Bia Irish Food Board

Katarzyna jest osobą zorientowaną na szczegóły z dużym i głębokim doświadczeniem. Potrafi jednocześnie zarządzać wieloma projektami i dba o to, aby wszystkie zostały zrealizowane na czas. Łatwość komunikacji z Katarzyną sprawia że współpraca z Nią to prawdziwa przyjemność. Gorąco polecam współpracę z Fortis Media.

It is a pleasure working with Katarzyna, she has exceptional perception to the finest of details in everything she does. She is very well organized and responds in a timely manner. She provides a clear and concise information and is very responsive and easy to communicate with. She is able to manage the vast amount of projects at the same time and makes sure that all of them are met in a timely fashion. I highly recommend working with Fortis Media.

Katarzyna Pastryk

Market Specialist Central & Eastern Europe Bord Bia - Irish Food Board

Zarząd Oczyszczania Miasta Warszawa

Z firmą Fortis Media Katarzyna Żmuda współpracujemy od 2015 roku w zakresie realizacji strony www.zom.waw.pl oraz jej utrzymania i serwisu.

Zakres współpracy w pierwszej połowie 2015 roku obejmował tworzenie i utrzymanie funkcjonowania strony, tj.:
• przygotowanie projektów graficznych serwisu,
• konsultacje w zakresie wyboru projektu do wdrożenia.
• przygotowanie i wdrożenie autorskiego projektu Systemu Zarządzania Treścią (CMS).
• wdrożenie strony według wybranego projektu,
• przygotowanie materiałów szkoleniowych do obsługi CMS,
• przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi CMS,
• konsultacje w zakresie funkcjonowania CMS i serwisu strony w ciągu 12 miesięcy od wdrożenia strony.

Od sierpnia 2016 r. firma Fortis Media świadczy usługę serwisu strony, która obejmuje;
• utrzymanie sprawności działania Systemu Zarządzania Treścią,
• trzymania stabilności działania serwisu informacyjnego,
• wsparcie techniczne.

Istotną częścią współpracy jest także
• przygotowywanie materiałów graficznych.
• prace programistyczne.

Współpraca z firmą Fortis Media Katarzyna Żmuda charakteryzuje się oczekiwanym dynamizmem, terminową realizacją zleceń, dyspozycyjnością, rzetelnością oraz nastawieniem na znajdowanie i wdrażanie, także niestandardowych, rozwiązań.

Tadeusz Jaszczołt

Dyrektor Zarządu Oczyszczania Miasta Warszawa

Urząd Miasta Rzeszowa

Informuję, że firma Fortis Media Katarzyna Żmuda, współpracowała z Urzędem Miasta Rzeszowa w okresie od 1 lutego do 31 grudnia 2014 r. Współpraca polegała na obsłudze profilu Miasta Rzeszowa na portalu społecznościowym Facebook.

Współpraca z Fortis Media Katarzyna Żmuda przebiegała wzorowo. Firma w znacznym stopniu przyczyniła się do wzrostu popularności profilu Rzeszów-stolica innowacji na portalu Facebook. Pracownicy firmy proponowali wpisy, tworzyli grafiki oraz w pełni przygotowywali comiesięczne konkursy angażujące użytkowników portalu. Firma prowadziła również bieżącą komunikację z użytkownikami portalu, odpowiadała na problematyczne pytania, zapobiegała sytuacjom kryzysowym.

Rekomenduję firmę Fortis Media Katarzyna Żmuda jako wiarygodnego partnera do współpracy.

Stanisław Sieńko

Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa

Bank Spółdzielczy w Pruszkowie

Z największą przyjemnością mam zaszczyt dostarczyć referencje dla firmy Fortis Media, która w przeszłości zajmowała się przygotowaniem „Księgi Znaku” oraz materiałów reklamowo-informacyjnych dla naszego Banku. Firma Fortis Media została wyznaczona do przygotowania materiałów reklamowych związanych z obchodami 50-lecia Naszego Banku, m.in.:

 

• ulotki, plakaty, rollup,
• koperty, papier listowy,
• reklamowe torby papierowe

Dodatkowo firma Fortis Media opracowywała dla Naszego Banku „Księgę Znaku”, która również została przygotowana z największą starannością.

Zespół ludzi tworzący firmę Fortis Media to kreatywni i innowacyjni ludzie, którzy poprzez swoje profesjonalne podejście do pracy, byli w stanie przygotować materiały reklamowe na najwyższym poziomie, nie przeciążając tym samym naszego budżetu. Terminowość i zaangażowanie w projekty to moim zdaniem najsilniejsze atuty tej firmy, którą mogę szczerze polecić.

Bogdan Wardzyński

Prezes Banku Spółdzielczego w Pruszkowie

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie

Firma FORTIS MEDIA Katarzyna Żmuda wykonała w 2009 r. dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie projekty materiałów informacyjno – promocyjnych oraz gadżetów reklamowych. Firma zrealizowała zamówienie bez zastrzeżeń, zgodnie z zawartą umową.

Grażyna Dytko

Wicedyrektor ds. Europejskiego Funduszu Społecznego

OPINIE KLIENTÓW

Co klienci o nas piszą w Internecie?

FORTIS MEDIA
agencja kreatywna
agencja kreatywna
agencja kreatywna
agencja kreatywna
agencja kreatywna
agencja kreatywna

Chcesz rozpocząć z nami współpracę?

Dołącz do grona zaufanych klientów i rozpocznij z nami swój projekt.